Македонски | Shqip | English |

DOVLEDZIK PRIZEMJE KUKA 50m2 GARAZA I DVOR 190m2

Оглас од претпријатие. Се продава од: АГЕНЦИЈА ЗА НЕДВИЖНОСТИ СТРЕЛЕЦ 15 мар. 18:21 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Цена:

26 000 ЕУР   29 000 ЕУР

Број на соби: 3
Адреса: ДОВЛЕЏИК
Површина: 50 m2
Број на спратови: Приземје
Греење: Дрва
Локација: Битола
К2073, ДОВЛЕЏИК, ОДЛИЧНО МЕСТО ЗА ЖИВЕЕЊЕ, ПАРЦЕЛА ОД 190М2 СО КУЌА ОД ПРИЗЕМНА КУЌА ОД 50М2
ИНФОРМАЦИИ ВО АГЕНЦИЈАТА СТРЕЛЕЦ БИТОЛА, СЕКОЈ РАБОТЕН ДЕН ОД 8,30 ДО 13,30 И ПОПЛАДНЕ ОД 17 ДО 19,30, ВО САБОТА ОД 8,30 ДО 13 ИЛИ НА WWW.STRELECNEDVIZNOSTI.COM 070 339 404 076 451 799 047 232 004 047 222 940 ИЛИ НА FACEBOOK AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI STRELEC BITOLA
Нема посетени огласи
Кон почеток