Македонски | Shqip | English |

KUKA NA BAIROT BITOLA

Се продава од: Јованка 20 мај 15:39 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

25 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 78 m2
Број на спратови: 2 спрат
Греење: Дрва
Локација: Битола
Куќа со двор, 230 м2
Куќата е со дневна, кујна, две спални соби и тоалет плус една дополнителна просторија на приземје.
Баир, Битола
Нема посетени огласи
Кон почеток