Македонски | Shqip | English |

Kuka od 190m2 vo Bitola

Се продава од: Lence Stojcevska Вчера 15:14 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

88 000 ЕУР

Број на соби: 8
Адреса: Ohridska br.237
Површина: 190 m2
Број на спратови: 3 спрат
Греење: Дрва
Локација: Битола
Kuka na Ohridska br.237 vo Bitola Kukata e na tri kata so dve garazi i golem dvor.
Нема посетени огласи
Кон почеток