Македонски | Shqip | English |

STARA KUKA SO DVOR 1500m2 DOLNO ORIZARI

Оглас од претпријатие. Се продава од: АГЕНЦИЈА ЗА НЕДВИЖНОСТИ СТРЕЛЕЦ 11 јан. 12:07 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Цена:

10 900 ЕУР

Број на соби: 3
Адреса: ДОЛНО ОРИЗАРИ
Површина: 55 m2
Број на спратови: Приземје
Греење: Дрва
Локација: Битола
Стара куќа во Долно Оризари со огромен двор од 1500 м2, во близина на основното училиште, струја има, а вода има до парцелата од градскиот водовод, така да може веднаш да се приклучи
ИНФОРМАЦИИ ВО АГЕНЦИЈАТА СТРЕЛЕЦ БИТОЛА,
СЕКОЈ РАБОТЕН ДЕН ОД 8,30 ДО 13,30 И ПОПЛАДНЕ ОД 17 ДО 19,30, ВО САБОТА ОД 8,30 ДО 13
ИЛИ НА WWW.STRELECNEDVIZNOSTI.COM
070 339 404
076 451 799
047 232 004
047 222 940
Нема посетени огласи
Кон почеток