Македонски | Shqip | English |

1-840 KLANICA STAN 38+2+3m2 LIFT SPALNA

Оглас од претпријатие. Се продава од: АГЕНЦИЈА ЗА НЕДВИЖНОСТИ СТРЕЛЕЦ 11 јан. 18:25 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Цена:

22 500 ЕУР

Број на соби: 2,5
Адреса: КЛАНИЦА
Површина: 38 m2
Локација: Битола
1-840, КЛАНИЦА, ОДЛИЧЕН СТАН СО СПАЛНА СОБА, ОДЛИЧНА ОРИЕНТАЦИЈА, 38 М2 КОРИСНА ПОВРШИНА + БАЛКОН +ПОДРУМ, ЛИФТ, 6-ТИ КАТ
ИНФОРМАЦИИ ВО АГЕНЦИЈАТА СТРЕЛЕЦ БИТОЛА, СЕКОЈ РАБОТЕН ДЕН ОД 8,30 ДО 13,30 И ПОПЛАДНЕ ОД 17 ДО 19,30, ВО САБОТА ОД 8,30 ДО 13 ИЛИ НА WWW.STRELECNEDVIZNOSTI.COM 070 339 404 076 451 799 047 232 004 047 222 940 ИЛИ НА FACEBOOK AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI STRELEC BITOLA
Нема посетени огласи
Кон почеток