Македонски | Shqip | English |

2-1416 POD PAZAROT RENOV STAN 3KAT 3 SOBI I KUJNA

Оглас од претпријатие. Се продава од: АГЕНЦИЈА ЗА НЕДВИЖНОСТИ СТРЕЛЕЦ Вчера 11:47 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Цена:

37 000 ЕУР

Број на соби: 3,5
Адреса: ПОД ПАЗАРОТ
Површина: 53 m2
Локација: Битола
2-1416, ПОД ПАЗАРОТ, КОМПЛЕТНО РЕНОВИРАН СТАН НА ТРЕТИ КАТ, ПВЦ ДОГРАМА, РОЛЕТНИ, БЛИНДОР ВРАТА, ЛАКИРАН ПАРКЕТ, РЕНОВИРАНО КУПАТИЛО, НОВИ ВНАТРЕШНИ ВРАТИ, ДНЕВНА СО КУЈНА И ДВЕ СПАЛНИ СОБИ, 53 М2 + БАЛКОН 4М2 + ПОДРУМ 8М2
ИНФОРМАЦИИ ВО АГЕНЦИЈАТА СТРЕЛЕЦ БИТОЛА, СЕКОЈ РАБОТЕН ДЕН ОД 8,30 ДО 13,30 И ПОПЛАДНЕ ОД 17 ДО 19,30, ВО САБОТА ОД 8,30 ДО 13 ИЛИ НА WWW.STRELECNEDVIZNOSTI.COM 070 339 404 076 451 799 047 232 004 047 222 940 ИЛИ НА FACEBOOK AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI STRELEC BITOLA
Нема посетени огласи
Кон почеток