Македонски | Shqip | English |

3-916 KAJ OU TRIFUN PANOVSKI SONCEV TROSOBEN STAN

Оглас од претпријатие. Се продава од: АГЕНЦИЈА ЗА НЕДВИЖНОСТИ СТРЕЛЕЦ 02 мај 10:22 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Цена:

47 000 ЕУР

Број на соби: 3,5
Адреса: КАЈ ОУ ТРИФУН ПАНОВСКИ
Површина: 66 m2
Локација: Битола
3-916, КАЈ ОУ ТРИФУН ПАНОВСКИ, ВО ПОНОВА ЗГРАДА, ТРОСОБЕН СОНЧЕВ СТАН, 66М2 КОРИСНА ПОВРШИНА+ 2 БАЛКОНИ ОД 7М2 + ПОДРУМ ОД 7 М2, ВО ПОНОВА ЗГРАДА, ВТОР КАТ,
ИНФОРМАЦИИ ВО АГЕНЦИЈАТА СТРЕЛЕЦ БИТОЛА, СЕКОЈ РАБОТЕН ДЕН ОД 8,30 ДО 13,30 И ПОПЛАДНЕ ОД 17 ДО 19,30, ВО САБОТА ОД 8,30 ДО 13 ИЛИ НА WWW.STRELECNEDVIZNOSTI.COM 070 339 404 076 451 799 047 232 004 047 222 940 ИЛИ НА FACEBOOK AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI STRELEC BITOLA
Нема посетени огласи
Кон почеток