Македонски | Shqip | English |

3-918 PAZAR RENOVIRAN TROSOBEN 69 i 4 i 3m2 LIFT

Оглас од претпријатие. Се продава од: АГЕНЦИЈА ЗА НЕДВИЖНОСТИ СТРЕЛЕЦ 11 јан. 18:42 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Цена:

48 000 ЕУР

Број на соби: 4
Адреса: КАЈ ГРАДСКИ ПАЗАР
Површина: 69 m2
Локација: Битола
3-918, КАЈ ГРАДСКИОТ ПАЗАР, ТРОСОБЕН РЕНОВИРАН СТАН ОД 69 М2, БАЛКОН ОД 4 И ПОДРУМ ОД 3 М2, ПВЦ ДОГРАМА, БЛИНДОР ВРАТА, НОВИ ВНАТРЕШНИ ВРАТИ, КУПАТИЛО И ВЦ ПОСЕБНО, ВО ЗГРАДА СО ЛИФТ, ВСЕЛЛИВ СО ИМОТЕН ЛИСТ, ВГРАДЕНИ ПЛАКАРИ, ВГРАДЕНА КУЈНА,
ИНФОРМАЦИИ ВО АГЕНЦИЈАТА СТРЕЛЕЦ БИТОЛА, СЕКОЈ РАБОТЕН ДЕН ОД 8,30 ДО 13,30 И ПОПЛАДНЕ ОД 17 ДО 19,30, ВО САБОТА ОД 8,30 ДО 13 ИЛИ НА WWW.STRELECNEDVIZNOSTI.COM 070 339 404 076 451 799 047 232 004 047 222 940 ИЛИ НА FACEBOOK AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI STRELEC BITOLA
Нема посетени огласи
Кон почеток