Македонски | Shqip | English |

MANSARDA 56m2 i BALKON NEDOVRSENA 5KAT

Оглас од претпријатие. Се продава од: АГЕНЦИЈА ЗА НЕДВИЖНОСТИ СТРЕЛЕЦ 15 мар. 18:49 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Цена:

26 000 ЕУР

Број на соби: 3
Адреса: КАЈ ОУ КЛИМЕНТ ОХРИДСКИ
Површина: 56 m2
Локација: Битола
2-1415, СЕ ПРОДАВА МАНСАРДА, НЕДОВРШЕНА, НА ПЕТТИ КАТ, ПОКРИЕНА СО ПВЦ ДОГРАМА, СО ОДВОД И ДОВОД ДО СТАНОТ, 56 М2 И БАЛКОН ОД 5М2
ИНФОРМАЦИИ ВО АГЕНЦИЈАТА СТРЕЛЕЦ БИТОЛА, СЕКОЈ РАБОТЕН ДЕН ОД 8,30 ДО 13,30 И ПОПЛАДНЕ ОД 17 ДО 19,30, ВО САБОТА ОД 8,30 ДО 13 ИЛИ НА WWW.STRELECNEDVIZNOSTI.COM 070 339 404 076 451 799 047 232 004 047 222 940 ИЛИ НА FACEBOOK AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI STRELEC BITOLA
Нема посетени огласи
Кон почеток