Македонски | Shqip | English |

SONCEV STAN NAD OBLASTA 2 KAT 62m2 BALKONI PODRUM

Оглас од претпријатие. Се продава од: АГЕНЦИЈА ЗА НЕДВИЖНОСТИ СТРЕЛЕЦ 12 фев. 11:52 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Цена:

40 000 ЕУР

Број на соби: 5
Адреса: НАД ОБЛАСТА
Површина: 62 m2
Локација: Битола
3-930, СОНЧЕВ СТАН, НАД ОБЛАСТА, ЗА РЕНОВИРАЊЕ, 2 СПАЛНИ, КУПАТИЛО + ВЦ, ДНЕВНА СОБА, ПОСЕБНО ТРПЕЗАРИЈА, ПОСЕБНО КУЈНА, 62М2+ ДВА БАЛКОНИ + ПОДРУМ, П+2 КАТ
ИНФОРМАЦИИ ВО АГЕНЦИЈАТА СТРЕЛЕЦ БИТОЛА, СЕКОЈ РАБОТЕН ДЕН ОД 8,30 ДО 13,30 И ПОПЛАДНЕ ОД 17 ДО 19,30, ВО САБОТА ОД 8,30 ДО 13 ИЛИ НА WWW.STRELECNEDVIZNOSTI.COM 070 339 404 076 451 799 047 232 004 047 222 940 ИЛИ НА FACEBOOK AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI STRELEC BITOLA
Нема посетени огласи
Кон почеток