Македонски | Shqip | English |

STAN 55М2 i 2BALKONI i PODRUM OU K.OHRIDSKI 4KAT

Оглас од претпријатие. Се продава од: АГЕНЦИЈА ЗА НЕДВИЖНОСТИ СТРЕЛЕЦ 02 мај 10:26 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Цена:

36 000 ЕУР

Број на соби: 3
Адреса: КАЈ ОУ КЛИМЕНТ ОХРИДСКИ
Површина: 55 m2
Локација: Битола
2-1414, СЕ ПРОДАВА ДВОСОБЕН СТАН КАЈ УЧИЛИШТЕТО КЛИМЕНТ ОХРИДСКИ, 55 М2 +2 БАЛКОНИ + ПОДРУМ И СЛОБОДЕН ПАРКИНГ ДО ЗГРАДАТА, НА 4-ТИ КАТ,
ИНФОРМАЦИИ ВО АГЕНЦИЈАТА СТРЕЛЕЦ БИТОЛА, СЕКОЈ РАБОТЕН ДЕН ОД 8,30 ДО 13,30 И ПОПЛАДНЕ ОД 17 ДО 19,30, ВО САБОТА ОД 8,30 ДО 13 ИЛИ НА WWW.STRELECNEDVIZNOSTI.COM 070 339 404 076 451 799 047 232 004 047 222 940 ИЛИ НА FACEBOOK AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI STRELEC BITOLA
Нема посетени огласи
Кон почеток