Македонски | Shqip | English |

SKI ROSSOGNOL ATOMIC I SKIJACHKI CHEVLI

Се продава од: ski 15 јан. 10:19 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Битола
Опрема : Зимски/Водени спортови
SKI MARKA ROSSIGNOL ZA VOZRASMI I SKI MARKA ATOMIC ZA DECA KOMPLET SO SKIJACKI CHEVLI STEKI SKIJACKO ODELO MARKA REECO KORISTENI EDNA SEZONA I SKIJACHKI CHEVLI MARKA ALPINA MNOGU MALCE KORISTENI
CENA PO DOGOVOR
Нема посетени огласи
Кон почеток