Македонски | Shqip | English |

Raftovi za market

Се продава од: slave 11 ноем. 08:59 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Локација: Валандово
Производи : За продавници/бутици
Se prodavat raftovi za market kako novi

Sredni_velicini 1m,1.5m,3.5m celni 2 po 1m
Zidni _velicini 3m,6m,6.5m
Нема посетени огласи
Кон почеток