Македонски | Shqip | English |

MIKSER ZA PRASKASTI PROIZVODI

Се продава од: Васе 17 ноем. 22:15 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Локација: Валандово
Производи : Индустриски машини и алати
МИКСЕР ЗА ПРАШКАСТИ ПРОИЗВОДИ
МНОГУ МАЛКУ КОРИСТЕН.
ИЗРАБОТЕН ОД ИНОКС.
Нема посетени огласи
Кон почеток