Македонски | Shqip | English |

Alfa Romeo 166 2.4jtd top kola

Се продава од: Pece 16 јан. 17:55 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 6.940 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

3 200 ЕУР

Година: 1999
Менувач: Рачен
Километража: 160 000 - 169 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Валандово
Стил на каросерија:
Марка: Alfa Romeo
Модел: Alfa 166
Alfa 166 2.4jtd ekstra socuvana regestrirana do 27.06.2019 so zelen karton, komplet servisirana i ful oprema se funkcionalno. 078608880
Нема посетени огласи
Кон почеток