Македонски | Shqip | English |

Audi A8 3.0 TDI QUATTRO

Се продава од: Donche 12 јан. 13:09 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

10 000 ЕУР

Година: 2006
Менувач: Steptronic / Tiptronic
Километража: 300 000 - 349 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Црна
Локација: Валандово
Стил на каросерија:
Марка: Audi
Модел: A8
Audi A8 3.0 TDI,
2006 godina.
311000 KM
Quattro
Koza
Greaci na sedista
Sport Adaptive air suspension
Originalni Dva kluca so 4 memorii na sedista posebno za sekoj kluc
Full elektricen paket
Elektrika na sedista
Parking senzori
Bixenon
Senzori za svetla i dozd
Aluminiumski bandazi "19
So nea davam i 4 original AUDI A8 bandazi
Registrirana
Zelen karton
Ima prostor za dogovor po viduvanje
075435145
Нема посетени огласи
Кон почеток