Македонски | Shqip | English |

BMW 525 tds extra

Се продава од: Dejan 30 дек. 10:47 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

2 000 ЕУР

Година: 1998
Менувач: Автоматски
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Валандово
Стил на каросерија:
Марка: 5-серии / BMW
Модел: 525
ful oprema klimatronik dvozonska klima elektrika na site stakla elektrika na retrocizori sarzer so 6 cd
Нема посетени огласи
Кон почеток