Македонски | Shqip | English |

BMW X3 3.0d

Се продава од: Toni 25 ноем. 14:19 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 9.330 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

4 300 ЕУР

Година: 2005
Менувач: Автоматски
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Бугарска
Боја: Сива
Локација: Валандово
Стил на каросерија:
Марка: X-модели / BMW
Модел: X3
Voziloto e na bugarski tablici nemoze da se carini,samo za lica so bugarski dokumenti.
Top sostojba
Za poveke informacii: 078287387
CENA : 4300e !!!!
Нема посетени огласи
Кон почеток