Македонски | Shqip | English |

Chevrolet Captiva 2,2 Vcdi

Се продава од: Robert 18 јан. 09:42 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

8 500 ЕУР

Година: 2011
Менувач: Рачен
Километража: 170 000 - 179 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Странска
Боја: Сива
Локација: Валандово
Стил на каросерија:
Марка: Chevrolet
Модел: Captiva
Vo super zacuvana sostojba,so site servisi i servisna kniska,voziloto ke bide vo Makedonija od 20 Avgust,kontakt Viber ve molam
Нема посетени огласи
Кон почеток