Македонски | Shqip | English |

FORD TRANSIT VE 120 RI TOVARNO

Се продава од: STEFAN NAJDOV 24 окт. 13:32 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Година: 2007
Менувач: Рачен
Километража: 300 000 - 349 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Бела
Локација: Валандово
Стил на каросерија:
Марка: Ford
Модел: Transit
SE PRODAVA FORD TRANSIT VE 120 RI TOVARNO
VO ODLICNA VOZNA SOSTOJBA
GODINA NA PROIZVODSTVO 2007
POMINATI KILOMETRI 343185 km.
VAZNOST NA REGISTRACIJA 24.09.2019 GOD.
CENA PO DOGOVOR
KONTAKT LICE STEVO
Нема посетени огласи
Кон почеток