Македонски | Shqip | English |

Land Rover Freelander

Се продава од: Gligorco 15 јан. 13:41 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 13.020 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

6 000 ЕУР

Година: 2005
Менувач: Рачен
Километража: 160 000 - 169 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Зелена
Локација: Валандово
Стил на каросерија:
Марка: Land Rover
Модел: Freelander
Многу запазаен авотмобил како надворешно така и внатрешно.
Oвие Freelenderi се со BMW мотор.
- 2.0 td4
- traction control sistem
- блокаџа на централен диференцијал автоматски
- систем за спуштање по надолнина и наклон
- паркинг сензори
- електрични стакла
- фабричко радио
- ABS
- серво
- клима
- електрични ретровизори
- вграден полнач за телефон
- шибедах
- сервисна книшка

162 000 км. Оргинална километража. Можност за проверка на
технички сервис или механичарски срвис по ваш избор.
Без никакви дополнителни трошкови по него.
Нема посетени огласи
Кон почеток