Македонски | Shqip | English |

Mercedes E320 dizel

Се продава од: Toni 19 ноем. 19:07 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Година: 2007
Менувач: Автоматски
Километража: 300 000 - 349 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Валандово
Стил на каросерија:
Марка: Mercedes-Benz
Модел: 320
Voziloto e vo odlichna sostojba
Cena po dogovor
Нема посетени огласи
Кон почеток