Македонски | Shqip | English |

Opel Corsa C benzin plin

Се продава од: Martn 07 јан. 21:11 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Година: 2003
Менувач: Рачен
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Плин / Бензин
Регистрација: Македонска
Боја: Црна
Локација: Валандово
Стил на каросерија:
Марка: Opel
Модел: Corsa
Se prodava corsa c 1.8 benzin so vgraden nov plinski ured so a-test I garancija na plinot uste godina ipol. Kolata e donesena od CH pred godina dena I e vo top sostojba nema nikakva mana. Od servis ima smeneto set rebrast kais,novi gumi (kombinirani all season),set linest kais,zadni plocki I amortizeri.
Corsata ima dosta oprema kako klima (raboti),tempomat,senzor za dozd,el. prozori I retrovizori,komandi na volan I dr.
Za poveke info na 077708094.
Нема посетени огласи
Кон почеток