Македонски | Shqip | English |

Seat Altea 2.0

Оглас од претпријатие. Се продава од: Van - Sat - IPTV+SHARING TV 13 ноем. 13:55 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

5 000 ЕУР

Година: 2004
Менувач: Рачен
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Валандово
Стил на каросерија:
Марка: Seat
Модел: Altea
prodavam seat altea 2.0 tdi odrzuvano golem i mal servis samo za onie koi sakaat da se navozat na kolata..poseduva. multi medija (zadna kamera. parking senzor. navigacija. i mnogu brojna oprema ) letni zimni gumi novi..po moznos moze i zamena za golf 6 so moja doplata..
Нема посетени огласи
Кон почеток