Македонски | Shqip | English |

Volvo XC60 D5 215ks

Се продава од: Златко 22 дек. 20:41 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Година: 2009
Менувач: Рачен
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Странска
Боја: Сива
Локација: Валандово
Стил на каросерија:
Марка: Volvo
Модел: XC 60
Volvoto e so site servisi germanski tablici. i e vo besprekorna sostojba so 4 alu letni gumi
Full oprema
077721123... Zlatko
Нема посетени огласи
Кон почеток