Македонски | Shqip | English |

Traktor Tomo Vinkovic

Се продава од: Стево 25 ноем. 11:54 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 3.470 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

1 600 ЕУР

Локација: Валандово
Возила : Трактори
Марка: Друга марка
Модел: Tomo Vinkovic
Се продава трактор Томo Винкович TV - 523 во
добра состојба. Со тракторот се продава приколица
и двобразден плуг.
Нема посетени огласи
Кон почеток