Македонски | Shqip | English |

Traktor TAFE 42 DI

Оглас од претпријатие. Се продава од: TAFE 18 окт. 10:59 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

8 250 ЕУР

Локација: Валандово
Возила : Трактори
Марка: Tafe
Модел: 42Di
Se prodava Traktor TAFE 42 DI 2017god so 400 rab.casovi . Traktorot e kako NOV. Cena 8250 evra.
Tel: 075426872
078268481
Нема посетени огласи
Кон почеток