Македонски | Shqip | English |

Aprilia Dorsoduro 750

Се продава од: Donco 15 септ. 15:56 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 8.120 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

3 700 ЕУР   4 500 ЕУР

Година: 2008
Локација: Валандово
Моторцикли : Крос/Ендуро
Марка: Aprilia
Модел: Drug model
Aprilia Dorsoduro 750
2008 godina
Prva registracija 2010 godina
Kupen od dynamix skopje
Pominati 35000 km
Smeneto ulje, filtri, svekici, lanec
USB Polnaci za telefon/navigacija
075435145
Нема посетени огласи
Кон почеток