Македонски | Shqip | English |

YAMAHA 450/HONDA250

Се продава од: Miroslav 02 јан. 22:54 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Година: 2016
Локација: Валандово
Моторцикли : Крос/Ендуро
Марка: Yamaha
Модел: YZF
HONDA 250 ...2015 GOD. YAMAHA 450...2016..KONTAKT SAMO NA VIBER 0038970291584
Нема посетени огласи
Кон почеток