Македонски | Shqip | English |

Yamaha YZF600R

Се продава од: Lazar 28 дек. 20:24 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 5.050 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

2 300 ЕУР

Година: 2001
Локација: Валандово
Марка: Yamaha
Модел: Drug model
Yamaha YZF600R extra sostojba,so site dokumenti redovno servisiran.motorot e so holandski dokumenti i e tamu registriran.Ima prostor za sogovor okulu cenata.
Нема посетени огласи
Кон почеток