Македонски | Shqip | English |

Renault Trafic DCI 1.9, 8+1, 2005

Се продава од: E.S Вчера 19:06 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

4 800 ЕУР

Локација: Валандово
Возила : Патнички возила
Марка: Друга марка
Модел: Renault Trafic
Se prodava kombe Renault Trafic, DCI 1.9, 8+1,2005.Registrirano do Oktomvri 2019.Za podetalni informacii jabete se na tel. 076 438 197.
Нема посетени огласи
Кон почеток