Македонски | Shqip | English |

FAP KIPER 14-14

Се продава од: Zvonko 13 дек. 14:24 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Валандово
Возила : Товарни и Влечни возила
Марка: Друга марка
Модел: FAP
Fap kiper 14-14so atestiran kran i so mnogu dobri gumi(colovni),momentalno neispraven i neregistriran.lice za kontakt Zvonko tel.075/437 939
Нема посетени огласи
Кон почеток