Македонски | Shqip | English |

FORD TRANSIT

Се продава од: STEFAN NAJDOV 28 ноем. 09:08 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Валандово
Возила : Товарни и Влечни возила
Стил на каросерија:
Марка: Ford
Модел: Transit
Се продаваат возила Форд Транзит .
Година на производство 2007 год.
Сите возила се со регистрација на важност до 2019 година
Цена по договор .
Контакт лице Иле 076 421 941
Стево 078 238 171
Нема посетени огласи
Кон почеток