Македонски | Shqip | English |

Ford Transit

Се продава од: STEFAN NAJDOV 24 окт. 12:11 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Локација: Валандово
Возила : Товарни и Влечни возила
Стил на каросерија:
Марка: Ford
Модел: Transit
Se prodava vozilo Ford Tranzit tovarno 2007 godina proizvodstvo
pominta kilometraza 321446 km.
registracija do 16.04.2019
Cena po dogvor
Kontakt lice Stevo
Нема посетени огласи
Кон почеток