Македонски | Shqip | English |

Saksisko cvekje za vasite terasi i domovi palmi

Се продава од: Кристијан 09 мај 17:00 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Валандово
Опрема : Цвеќиња
Старска малока - 50 ден.
Бегонија - 25 ден.
Копривка - 25 ден.
Импатија - 25 ден.
Петунија - 25 ден.
Винка - 20 ден.
Палма - 80 ден.

Праќам по карго. За поголеми количини следува попуст.
Нема посетени огласи
Кон почеток