Македонски | Shqip | English |

Samsung Galaxy j3 2017 NOV

Се продава од: Borce 27 окт. 01:59 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

8 500 МКД

Локација: Валандово
Марка: Samsung
Модел: Galaxy J3
Samsung galaxy j3 2017 so garancija. Nekoristen nema grepki odi zaedno so kutija
Нема посетени огласи
Кон почеток