Македонски | Shqip | English |

Baikal MP-153

Се продава од: Vasko 07 дек. 16:35 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Валандово
Опрема : Лов/Стрелаштво и Риболов
Se prodava Baikal MP-153.
Vo odlicna sostojba,mnogu malku koristena.
Isklucivo na lica so dozvola.
Cena po dogovor.
Нема посетени огласи
Кон почеток