Македонски | Shqip | English |

Dizni i Cauri

Оглас од претпријатие. Се продава од: Unistar Trejd DOOEL Вчера 15:40 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Цена:

100 МКД

Локација: Велес
Производи : Друго
Сет дизни и чаури за плазма апарати.
Димензии: 1.5 mm и 1.9mm.

Дизна и Чаура 100 денари - ЛАГЕР - ВЕДНАШ ИСПРАЌАМЕ ПО КАРГО!
МОЖЕ И МАЛА КОЛИЧИНА
Лице за контакт:
Илија: 070/216-622
Нема посетени огласи
Кон почеток