Македонски | Shqip | English |

Biljard i Pikado

Се продава од: Darko 14 окт 23:37 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

350 ЕУР

Локација: Велес
Производи : Друго
Se prodavaat Biljard i Pikado vo odlicna sostojba .... kako novi ....Biljard masata e 9ka,dodeka pikadoto e Quattro i e kako novo
Нема посетени огласи
Кон почеток