Македонски | Shqip | English |

Stolici masi vo odlicna sostojba

Се продава од: Darko 14 окт 19:52 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Локација: Велес
Производи : За Ресторани и Кафулиња
Се продаваат Столици и Маси во одлична состојба ,употребувани само два месеца ... Многу евтино со оглед на искористеноста
Нема посетени огласи
Кон почеток