Македонски | Shqip | English |

Nabavka na roba od Kina

Се продава од: Vlatko 15 окт 11:40 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Локација: Велес
Услуги : Друго
Vrsime nabavka, posreduvanje pri kupuvanje i organizirana biznis poseta vo Kina preku cela godina
Нема посетени огласи
Кон почеток