Македонски | Shqip | English |

Alfa Romeo 147 1.9 JTD

Се продава од: Ljupche Денес 01:44 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

3 300 ЕУР

Година: 2001
Менувач: Рачен
Километража: 160 000 - 169 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Велес
Стил на каросерија:
Марка: Alfa Romeo
Модел: Alfa 147
Odlicno zacuavana kako nova, familijarno vozena
napraven redoven servis, kozni sedista , full oprema ,
registrirana e do 6 mesec 2017.
Нема посетени огласи
Кон почеток