Македонски | Shqip | English |

Alfa Romeo 156 ekstra

Се продава од: 13 окт 18:16 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

2 000 ЕУР

Година: 1998
Менувач: Рачен
Километража: 170 000 - 179 999
Гориво: Плин / Бензин
Регистрација: Македонска
Боја: Сина
Локација: Велес
Стил на каросерија:
Марка: Alfa Romeo
Модел: Alfa 156
se prodasva alfa romeo 1998 g plin benzin 170.000 realni !klima elektrika na predni stakla , al bandasi , nov akumulator , smenet rebrast, filter, ekstra socuvan , avion, podobar nema na pazarot, pali vozi. 2000 evra poveli uveri se
Нема посетени огласи
Кон почеток