Македонски | Shqip | English |

Audi A3

Се продава од: Cele 15 окт 01:22 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

4 200 ЕУР

Година: 2001
Менувач: Рачен
Километража: 170 000 - 179 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Велес
Стил на каросерија:
Марка: Audi
Модел: A3
Audi A3 1.9 tdi so 6 brzini full oprema extra socuvan 131 ks mnogu mala potrosvacka so dva para aluminiumski bandazi so novi letni i zimski gumi registriran do 30 mart 2017 godina i zelen karton
Нема посетени огласи
Кон почеток