Македонски | Shqip | English |

Gumi

Се продава од: Nina 14 мар. 17:51 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

6 000 МКД

Година: 2015
Менувач: Рачен
Километража: 5 000 - 9 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Бела
Локација: Велес
Стил на каросерија:
Марка: 2-серии / BMW
Модел: 225
225 45 17 GOOD YEAR F1 GERMANSKI
Нема посетени огласи
Кон почеток