Македонски | Shqip | English |

BMW X6 3.0 D -10 MOZE ZAMENA

Се продава од: Aleksandar 24 мај 04:50 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

31 000 ЕУР

Година: 2010
Менувач: Steptronic / Tiptronic
Километража: 190 000 - 199 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Бела
Локација: Велес
Стил на каросерија:
Марка: X-модели / BMW
Модел: X6
Registrirana do 2/2020 so zelen karton, 4 novi gumi Pirelli. Motor 3.0xd 180kw (245hp)
ZA ZAMENA 33.000e

Za poveke info, javete se na 072-273-177
Нема посетени огласи
Кон почеток