Македонски | Shqip | English |

Citroen C5 1.6 eHDI ACCIDENT FREE

Се продава од: Vlatko 26 фев 14:02 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

9 400 ЕУР   10 999 ЕУР

Година: 2011
Менувач: Автоматски
Километража: 190 000 - 199 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Велес
Стил на каросерија:
Марка: Citroën
Модел: C5
Citroen C5 1.6 eco HDI 115ks
ACCIDENT FREE
Registrirana do 12.2017
Zelen karton
Avtomatski menuvac
Avtomatska klima
Parking sensori napred I nazad
Senzor za svetla
Senzor za dozd
Navigacija
Zatemneti stakla

Bez zameni.
Нема посетени огласи
Кон почеток