Македонски | Shqip | English |

Udreno vozilo Fiat Stilo

Се продава од: marija 14 мар. 15:05 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Година: 2002
Менувач: Рачен
Километража: 250 000 - 299 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сина
Локација: Велес
Стил на каросерија:
Марка: Fiat
Модел: Stilo
Se prodava udreno-osteteno vozilo so ispraven motor bez vnatresni ostetuvanja kremov enterier so bord kompjuter i navigacija vizoloto moze i na delovi motorot e bez ostetuvanje i pali bez nikokov problem
Нема посетени огласи
Кон почеток