Македонски | Shqip | English |

Ford Kuga

Се продава од: Memic Alija 23 мај 14:19 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

13 700 ЕУР

Година: 2010
Менувач: Рачен
Километража: 130 000 - 139 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Црна
Локација: Велес
Стил на каросерија:
Марка: Ford
Модел: Kuga
Ford kuga titanijum prva raka pominati 134000 ful oprema plus kuka nova nekotistena kolata e od CH
Нема посетени огласи
Кон почеток