Македонски | Shqip | English |

Great Wall STEED 5 Disel

Се продава од: Biljana Денес 19:06 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

10 000 ЕУР

Година: 2012
Менувач: Рачен
Километража: 65 000 - 69 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Велес
Стил на каросерија:
Марка: Great Wall
Модел: Steed 5 (Wingle 5)
Се продава товарно возило фургон Great Wall Steed 5 Disel, 2000цм3, со само 68 000km, произведено 2012год, со вградена атестирана кука. Со нови зимски гуми купени пред месец дена. Регистрирано и со зелена карта до мај 2017.
Напомена- досега возилото не е користено за превезување на товар и е во екстра зачувана состојба. Возено само на автопат, туристички и спортско рекреативни активности. Се продава поради иселување. Ве молам контактирајте ме на Viber или на whatsapp секој ден после 12ч.
Нема посетени огласи
Кон почеток